Tooted | SmartBench Precision Pro

Please Wait a Moment
X

Tooted | SmartBench Precision Pro

SmartBench V1.2 PrecisionPro CNC Pink

SmartBench PrecisionPRO on täiesti uut tüüpi freespink Inglise ettevõttelt YetiTool. Masin on kõrge kvaliteediga ning sobib nii alustavale kasutajale kui ka vanale kalale. Masina ainulaadne disain võimaldab pakkida seade kokku 3 minutiga suurusesse, mis on transporditav sõiduatuoga. Samas töötleb SmartBench PrecisionPRO, täissuuruses, 2500x1250 mm materjale.

Tarkvara on kasutajasõbralik ja võimaldab töödelda erinevaid kujundeid otse puutetundliku ekraani juhtkonsoolilt. Tänu uue põlvkonna CAM tarkvara lahendustele ja puutetundlikule kasutajaliidesele on masina kasutatav juba peale lühikest väljaõppe perioodi. SmartBench PrecisionPRO toob täisformaadis CNC tehnoloogiad uute kasutajateni, pretsedenditult madala hinnaga.

 

SmartBench võimaldab kasutada juba tuttavaid rakendusi või valida LASERMEISTER koolitajate abiga oma vajadusetele ja võimetele vastav disaini tarkvara, et hakata kiirelt meisterdama. Õpetame teid kasutama kas tasuta või tasulisi CAM programme, et saavutada tulemus mida ootate. Kui valdate juba varasemalt CAD/CAM tarkvara, siis hea uudis - 95% olemasolevatest programmidest ühildub meie freespinkidega.

 

SmartBench PrecisionPro hind alates 8100 €

 

Osta nüüd